Aká hrčka pod bradou sa mi robí 2x do mesiaca?

Zodpovedané
30. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pod bradou rovno v strede mám malú hrčku. Je trošku bolestivá. Spraví sa mi za mesiac asi 2x na pár dní a potom zmizne.

Momentálne som v 4. mesiaci tehotenstva, ale objavila sa mi asi raz aj pred tehotenstvom.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o zväčšenú lymfatickú uzlinu, ateróm alebo nejakú vyrážku. Takto sa nedá určiť príčina.

Ak Vám to spôsobuje zdravotné problémy, tak by ste mali navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková