Ovplyvnia Gynex kvapky, pitie ananásového džúsu a jedenie cesnaku úspech IVF?

Zodpovedané
19. jún 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Myslíte si, že pri IVF môžem po vklade nejako ovplyvniť úspech či neúspech doplnkom Gynex kvapky, pitím ananásového 100% džúsu alebo jedením cesnaku?

Ďakujem

Dobrý deň,

úprimne si myslím, že nie. Výsledok IVF ovplyvňuje hlavne kvalita reprodukčných buniek vajíčok a spermií, teda aj kvalita embrya.

Dôležitá je aj sliznica v maternici - endometrium a kľudná hlava.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič