Kyselina listová, Pregnafolin 1 a Femibion1. Kedy začať užívať vitamíny?

Zodpovedané
2. júl 2024

Dobrý deň,

plánujeme druhé bábätko. Pri prvom som užívala čistú kyselinu listovú 800 -1000 a pila alchemikový čaj. Neskôr kvôli skrátenému krčku som brala Progestanelle.

Poslala som muža kúpiť znova kyselinu listovú, ale prišiel domov s Pregnafolinom.

Od ktorého týždňa mám brať čistú kyselinu, Pregnafolin a Femibion?

O týždeň idem na vytrhnutie 8čky a možno podľa mi nasadia antibiotiká.
Ešte si idem tento týždeň k očnému dať predpísať niečo na opakujúci sa očný jačmeň.

Snažiť sa chceme začať v auguste.

Čo mi prosím odporúčate?

Ako dlho počkať so skúšaním po doužívaní antibiotík?

Ďakujem

Dobrý deň,

po antibiotikách nie je potrebná pauza v snahe otehotnieť, môžete sa snažiť hneď.

Stačí užívať jeden preparát určený pre plánovanie tehotenstva, nie je vhodné kombinovať všetky 3 preparáty.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič