Je doplnok Pokojná myseľ Medveď natural vhodný zložením pre ženu v 27. týždni tehotenstva?

Zodpovedané
15. feb 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť.

Je doplnok Pokojná myseľ Medveď natural vhodný zložením pre ženu v 27. týždni tehotenstva?

Bez lepku, bez farbív, bez GMO. Obal z biodegradovateľného plastu.

Množstvo účinných látok 2 kapsule *RVH
Extrakt z plodov Citrónovníka pomarančového 500 mg
z toho D – limonén 100 mg
L – Teanín 200 mg
Akáciová vláknina 80 mg
Vitamín B1 50 mg 4545%
Kyselina pantoténová 50 mg 833%

Ďakujem

Dobrý deň,

tento vitamínový doplnok nie je primarne určený pre tehotné ženy, nemám s ním osobnú skúsenosť.

V tehotenstve je vhodné voliť preparáty určené pre tehotné ženy.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič