Existujú voľne dostupné vitamíny, ktoré pomôžu pri slabosti v tehotenstve?

Zodpovedané
4. jan 2023

Dobrý deň,

som v 31. týždni tehotenstva a cítim sa veľmi slabá. Z ničoho nič mi príde neskutočne zle, hneď si musím sadnúť - ľahnúť. Už od 10. týždňa som bola takáto slabá, ale teraz sa to zhoršilo.

Sú nejaké voľne dostupné vitamíny, ktoré by mi s týmto problémom mohli pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

je vhodná kontrola hemoglobínu a tlaku krvi. Vitamínmi sa určite nedá odstrániť slabosť.Jedine pri nedostatku železa je možné vitamínmi zlepšiť Vaše ťažkosti.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič