Potrebujem výmenný lístok k fyzioterapeutovi?

Zodpovedané
23. jan 2022

Dobrý deň,

som skoro dva roky od druhého prirodzeného pôrodu a neviem či mám diastázu. Chcem sa dať posúdiť fyzioterapeutom.

Potrebujem výmenný lístok od všeobecného lekára?

Je možnosť ešte cvičením zlepšiť stav?

Prvý pôrod bol cisársky, mala som plochšie bruško. Druhý pôrod bol fyziologický a bruško je väčšie a mľandravejšie.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

všetko záleží od toho, že akého fyzioterapeuta si nájdete a či chcete ísť cez poisťovňu.

Ak chcete, aby Váš výkon preplácala poisťovňa, tak výmenný lístok potrebujete. Ak chcete navštíviť fyzioterapeuta s vlastnou praxou, tak lístok nepotrebujete a všetko si platíte sama.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk