Mohol mi fyzioterapeut technikou vážne poškodiť krčnú chrbticu?

Zodpovedané
1. jún 2022

Dobrý deň,

mala som blokáciu hrudnej a krčnej. Bola som u fyzio/chiropraktika na uvoľnení - napravení. Týždeň potom cítim bolesti a svalovicu na krku.

Mohol mi fyzio technikou vážne poškodiť krčnú?

Mám ísť na RTG alebo MRI?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepoznám Váš zdravotný stav a ani techniky, ktoré boli použité. Svalovica je po cvičení a návšteve u fyzioterapeuta samozrejmosťou. Odporúčam stav konzultovať s terapeutom a pýtať sa na dôvody Vášho stavu, alebo navštíviť neurológa.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk