Za aký čas mi bude opäť účinkovať Lexaurin?

Zodpovedané
27. jan 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Skoro 3 mesiace som brala Lexaurin, potom mi ho doktorka vymenila za iný liek. Ten som brala 5 týždňov a nezaberal. Tak mi dala znova Lexaurin.

Za aký čas mi bude Lexaurin opäť účinkovať?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

keďže Vaše telo si predtým dobre navyklo na Lexaurin, tak mal by Vám aj teraz zabrať v podstate hneď. To, že Vaše telo si navyklo na Lexaurin predtým, je aj príčina toho, že iný liek už neprijalo a teda nezabral.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová