Z ktorej zložky sprchového gélu Lactovit môžem mať alergické reakcie?

Zodpovedané
12. sep 2022

Dobrý deň,

používam sprchový gél Lactovit. Po sprchovaní mávam väčšinou červené fľaky na tvári, ktoré po chvíli zmiznú. No tentokrát som si nechala na sebe dlhšie sprchový gél a po sprche som zistila, že mám na sebe červené mapy a pálivé miesta po ňom, kde bol koncentrovanejší. Teda bez vody. Lactovit som brala ako šetrný a jemný produkt, no zjavne mi vôbec nesedí.

Z ktorej zložky sprchového gélu Lactovit môžem mať alergické reakcie?

Ďakujem

Dobrý deň,

na otázku Vám jednoznačne odpovedať neviem.

Telo môže reagovať na ktorúkoľvek zložku Lactovitu.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut