Sú tabletky Idelyn Beliema Effect PLUS vhodné v tehotenstve?

Zodpovedané
11. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Idelyn Beliema Effect PLUS.

Sú tabletky Idelyn Beliema Effect PLUS vhodné v tehotenstve?

Užívala som antibiotiká a Idelyn Beliema Effect PLUS by som chcela na preliečenie GBS ako probiotikum.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, Idelyn Beliema Effect Plus tabletky sú vhodné aj v tehotenstve. Obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu, ktoré napomáhajú obnoviť a stabilizovať prirodzenú vaginálnu mikroflóru. Výhodou je aj obsah kyseliny hyalurónovej, ktorá znižuje pH a má preukázané antimikrobiálne vlastnosti.

Idelyn Beliema Effect Plus

Idelyn Beliema Effect Plus sú vaginálne tablety.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut