Sú prípravky od LR Pro 12 a Pro balance vhodné v tehotenstve?

Zodpovedané
13. jan 2020

Dobrý večer,

som tehotná a chcela by som užívať prípravky LR.

Sú prípravky od LR Pro 12 a Pro balance vhodné v tehotenstve?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ide pravdepodobne o výživové doplnky dostupné len na internetových stránkach. Nemám s nimi žiadnu skúsenosť, nikde sa neuvádza či sú alebo nie sú vhodné pre tehotné či dojčiace ženy.

LR Pro 12 je obsahuje probiotiká a tie sa v tehotenstve môžu užívať.

LR Pro Balance obsahuje minerály a stopové prvky. V tehotenstve je však lepšie ak siahnete po vitamínových doplnkov určených priamo pre tehotné, kde sú vitamíny a minerály vo vhodných dávkach pre toto obdobie ženy.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová