Sú exfoliačné návleky Parasoftin bezpečné?

Zodpovedané
29. júl 2019

Dobrý deň,

zakúpila som si exfoliačné návleky na chodidlá Parasoftin.

Po prečítaní všetkých zložiek, ktoré obsahujú som ostala v pomykove. Medzi ostatnými je tam napísané UREA. Na chodidlách sa majú nechať 60 - 90 minút.

Je to bezpečné?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

urea je úplne bežná zložka mnohých hydratačných krémov. Je to telu prirodzená látka, ktorá má výborné hydratačné účinky a zvláčňuje pokožku.

Obsahujú ju krémy nie len na nohy ale aj na tvár, samozrejme v inej koncentrácii. Preto nemajte obavu, je to bezpečné.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová