Stačí, keď budem užívať Frontin iba týždeň?

Zodpovedané
11. jún 2024

Dobrý deň,

už 2 roky mám diagnostikovanú tetániu. Posledné 3 týždne ma trápi ranný stres, nevoľnosť, neviem sa najesť - nechutenstvo. Pred 3 týždňami som brala antibiotiká a tie ako keby to spustili. Ráno sa ešte len zobudím a cítim nervozitu.

Mám od neurologičky Frontin. Nechcem ho moc brať, ale dala som si ho. Pomohol a ukľudnil ma.

Môžem ho brať napr. týždeň - dva a vysadiť?

Nechcem byť závislá na takýchto liekoch. Beriem 0,25 ráno. Zvláštne je, že nevoľnosť mám len ráno doobeda a poobede to prejde.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Samozrejme stačí. Uvidíte ako sa budete cítiť potom.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie