Spôsobuje Neurotop bolesti hlavy?

Zodpovedané
9. aug 2024

Dobrý deň,

7 rokov po operácii hlavy a následnej epilepsii užívam Timonil. Od marca, kedy bol nedostupný, mám náhradu Neurotop. Avšak odvtedy mávam denné bolesti hlavy. Môj neurológ to zamieta, že generikum toto spôsobovať nemôže a odporučil mi psychiatriu. Viem však, že generiká nie každému sadnú a po 4 mesiacoch bolesti hlavy som už vyčerpaná a aj úzkostná.

Je možné, že to ozaj spôsobil náhradný liek?

Ďakujem

Dobrý deň,

tiež sa prikláňam k názoru lekára, generikum nespôsobuje iné nežiadúce účinky ako pôvodný liek.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie