Pri drepoch ma začali bolieť kolená. Aký výživový doplnok mi pomôže?

Zodpovedané
23. aug 2022

Dobrý deň,

popri bábätku a práci s ním ma začali bolieť kolená pri drepoch.

Je nejaký výživový doplnok, ktorý by mi uľavil?

V zmysle nie úľava od bolesti, ale vyriešenie problému.

Je vhodný kolagén?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri nadmernej fyzickej zaťaží a s tým spojenej bolesti kolien je vhodné užívať prípravky na báze kolagénu. Na trhu je široká škála dostupných preparátov. Pre dosiahnutie účinku je potrebné ich užívať aspoň 3 mesiace.

Konkrétne by som Vám ako čistý kolagén odporúčila Colafit. Užíva sa 1 tableta denne, najlepšie ráno nalačno.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut