Poradíte mi ohľadom skladovania nosných probiotík Rinogermina?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

cez internetovú lekáreň som si objednávala nosné probiotiká Rinogermina a zabudla som ich dať 3 dni do chladničky. Boli odložené neotvorené pri izbovej teplote.

Je to veľký problém?

Mám ich už vyhodiť, alebo ich môžem použiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

neotvorené by sa mali skladovať pri teplote do 15 stupňov a po zmiešaní by sa mali skladovať v chladničke.

Keďže boli neotvorené a nezamiešané, tak si myslím, že ich môžte použiť.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová