Pomôže mi Femibion k otehotneniu?

Zodpovedané
11. feb 2022

Dobrý deň,

dnes som si kúpila Femibion, lebo Inofolic mi nepomohol k otehotneniu.

Je šanca, že Femibion mi pomôže?

Ako ho mám správne užívať?

Ďakujem

Dobrý deň,

samotné užívanie Femibionu Vám pravdepodobne priamo k otehotneniu nepomôže.
Dôležité je však jeho užívanie predovšetkým pre obsah kyseliny listovej, pre následný správny vývoj neurologickej sústavy plodu.

Vyskúšajte MYOovunelle vaginálne čapíky. Vytvárajú optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka, uľahčujú migráciu spermií k vajíčku a zvyšujú pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva.

Počas plodných dní (2 dni pred ovuláciou a 2 dni po) by ste si mali každý druhý deň opatrne zavádzať jeden vaginálny čapík (najlepšie pred spaním).

Pohlavný styk plánujte minimálne 6 hodín po vložení čapíka.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut