Odporúčate kvapky Gynex a Femibion pri plánovaní tehotenstva?

Zodpovedané
7. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom doplnkov počas snaženia sa o dieťa.

Aký sú kvapky Gynex?

Odporúčate ich?

Aký máte názor na včeliu materskú kašičku a Femibion 1?

Ďakujem

Dobrý deň,

z uvedených odporúčam užívanie prípravku Femibion 1. Mali by ste ho užívať aspoň mesiac pred plánovaným otehotnením. Obsahuje kyselinu listovú, ktorá je veľmi dôležitá pred budúci zdravý vývoj plodu.

Kvapky Gynex sú čisto na prírodnej báze, vyskúšať ich v kombinácii s Femibionom môžete.

Femibion 1

Femibion 1 je výživový doplnok pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy do konca 12. týždňa tehotenstva.

Energy Gynex

Energy Gynex je výživový doplnok. Vďaka komplexu výťažkov z rastlín má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Je to bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut