Odporúčate Folandrol pre muža a Inofolic pre ženu počas snaženia sa o bábo?

Zodpovedané
3. máj 2022

Dobrý deň,

snažíme sa o dieťa a zatiaľ neúspešne.

Odporúčate Folandrol pre muža a Inofolic pre ženu?

Je ešte niečo, čo nám viete odporučiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

uvedenú kombináciu odporúčam.

Inofolic obsahuje kyseliny listovú, ktorá je najdôležitejšia pre zdravý neurologický vývoj plodu. Inozitol priaznivo ovplyvňuje činnosť vaječníkov.

Počas predovulačného obdobia (od 11. do 16. dňa pri pravidelnom cykle) možete kombinovať s MYOovunelle čapíkmi. Vytvárajú optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka, uľahčujú migráciu spermií k vajíčku.

Pre ich dozrievanie a pohyb spermií je dôležitý práve selén obsiahnutý vo Folandrole.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut