Môžu sa vitamíny FytoFEM užívať dlhodobo?

Zodpovedané
23. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom doplnkov výživy na menopauzu FytoFEM.

Môžu sa užívať aj dlhodobo, alebo je potrebné občas v užívaní spraviť prestávku?

Ak áno, v akom časovom rozmedzí a ako dlho?

Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

Dobrý deň,

áno, prípravok FytoFEM je určený na dlhodobé užívanie. Má čisto prírodné zloženie a môžete ho užívať bez prestávky.

FytoFEM Harmony & control

FytoFEM Harmony & control je výživový doplnok určený pre ženy po štyridsiatke. Obsahuje tri komplexy prírodných látok, minerálov a vitamínov.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut