Môžem užívať Mobivenal micro Simple v 4. mesiaci tehotenstva?

Zodpovedané
8. jún 2020

Dobrý deň,

som v 4. mesiaci tehotenstva a na nohe sa mi urobili žilky.

Môžem užívať Mobivenal micro Simple?

Je rozdiel medzi Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple?

Chcem si kúpiť krém Priessnitz pre zdravšie žily a cievy, ale neviem, či len krém postačí.

Ďakujem

Dobrý deň,

môžte počas tehotenstva užívať Mobivenal micro simple.

Mobivenal micro Simple obsahuje flavonoidy diosmín a hesperidín.

Mobivenal micro obsahuje diosmín, hesperidín a navyše aescín. Avšak aescín sa nemá užívať počas tehotenstva, preto si určite pri kúpe dajte pozor a vyberte si Mobivenal micro Simple.
Priessnitz Žily a cievy Medical gél si môžete kúpiť. Prípadne začnite gélom a ak sa Vám napriek jeho používaniu budú žilky ďalej rozširovať, tak pridajte tabletky.

Mobivenal micro Simple

Mobivenal micro Simple je výživový doplnok, ktorého hlavné zložky sú mikronizovaný diosmin s hesperidínom. Je obohatený o aescín z pagaštanu konského.

Priessnitz Žily a cievy Medical gél

Priessnitz Žily a cievy Medical gél je chladivý gél obsahujúci unikátnu kombináciu rastlinných extraktov z plodov pagaštanu konského a z červených listov viniča hroznorodého.

Priessnitz Kĺbová výživa forte + kolagény

Priessnitz Kĺbová výživa forte + kolagény je výživový doplnok v tabletách.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová