Môžem užívať liek No-Spa a Dicynone v tehotenstve?

Zodpovedané
28. sep 2020

Dobrý deň,

minulý týždeň ma hospitalizovali v nemocnici, pretože som v 12. týždni začala krvácať. Mám hematóm, neviem akých rozmerov. Po infúziach, keď som krvácala intenzívnejšie a mala som jasno červenú krv, tak mi nasadila primárka lieky. Teraz mám tmavohnedé špinenie, avšak nie som si istá, či ich chcem brať kvôli v dieťatku.

Neuškodia mu tieto lieky?

Beriem 3x denne - No-Spa a Dicynone.

Ďakujem

Dobrý deň,

tieto lieky môžete užívať počas tehotenstva.

Dicynone znižuje krvácanie. No-Spa uvoľňuje hladké svalstvo. Užíva sa vtedy, keď máte bolesti v podbrušku.

No-Spa

No-Spa je liek so spazmolytickým účinkom.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová