Môžem súčasne užívať Dr. Max Lutein Complex, Libretto Angelini a Dr. Max Biotin Plus?

Zodpovedané
17. máj 2024

Dobrý deň,

kúpila som si nasledovné doplnky:

  • Dr. Max Lutein Complex Premium na oči,
  • Libretto Angelini na pamäť,
  • Dr. Max Biotin Plus na vlasy.

Môžu sa tieto doplnky spolu užívať?

Lutein a Libretto majú skoro rovnaké zloženie.

Nehrozí nadmerné množstvo zložiek naraz?

Kedy počas dňa odporúčate tieto doplnky užívať?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Ak narážate na to, že produkty majú podobné obsah vitamínov a minerálnych látok, tak vždy si skontrolujte dennu dávku, aby ste ju zbytočne nepresiahli.

Pamätajte aj na to, že niektoré vitamíny a minerály príjimate zo stravy. Dané produkty nemajú presne stanovené, v ktorý čas dňa sa majú užiť. Skúste si produkty vybrať aj po jednom, napr. vyberiete jeden, tak prejdete na ďalšie.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie