Môžem súčasne podávať kvapky Kaloba a Solmucol sirup 20-mesačnému dieťaťu?

Zodpovedané
5. nov 2022

Dobrý deň,

môj 20-mesačný syn má Covid-19 a kvôli pozitivite nemôžeme navštíviť lekárku. Počujem u neho chrapčanie pri dýchaní. Netuším, či je to spôsobené zatečením soplí alebo plným nosom. Podávam mu kalciový sirup, Kalobu a Solmucol sirup.

Môžem mu tieto všetky lieky podávať súčasne?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky uvedené lieky môžete spolu podávať.

Dbajte na nosnú hygienu (výplachy morskou vodou - Alliamare + smrkať). Môžete kombinovať s Nasivin kvapkami.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut