Môžem s Aulinom užívať aj Panadol Ultra Rapide?

Zodpovedané
12. dec 2021

Dobrý deň,

mám bolesti chrbta. od obvodnej lekárky som dostala Aulin 100 mg granulát. Beriem ho ráno a večer.

Kým pôjdem na kontrolu s výsledkom z MRI, mohla by som s Aulinom užívať aj Panadol Ultra Rapide?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

súbežne užívanie Aulinu a Panadol Ultra Rapide sa neodporúča.

Pri veľmi silnej bolesti môžete užiť 1 tabletu Panadolu v odstupe 6 hodín od Aulinu.

Panadol Ultra Rapide

Panadol Ultra Rapide - liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut