Môžem používať liek Vitella Ictamo na dlhodobú liečbu folikulitídy?

Zodpovedané
4. apr 2024

Dobrý deň,

dermatológ mi predpísal na akné, resp. skôr to je špecifikované ako folikulitída liek Vitella Ictamo Forte. Tento liek mi veľmi nepomohol, ale užívala som ho len pár týždnov (3 - 4) ako je uvedené na obale.

Môžem ďalej pokračovať s liekom Vitella Ictamo?

Keďže na obale je uvedené, že po doliečení s Forte je možné pokračovať s Vitella Ictamo, lenže stav sa veľmi nezlepšil a nemám možnosť sa vrátiť k tomuto lekárovi žiaľ a zistiť túto informáciu.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku. Pokračujte v liečbe obyčajnou, nie Forte. Naneste na problematické miesta 3 – 4x denne počas niekoľkých týždňov (8 – 10).

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie