Môžem použiť Skin Cap krém na ekzém u 8 mesačného dieťaťa?

Zodpovedané
18. mar 2020

Dobrý deň,

podľa našej pediatričky má synček atopický ekzém a čo najskôr by sme mali ísť k dermatologičke a alergologičke. Zatiaľ mu tvár natieram
Bepanthenom alebo modrou indulónou. Stav sa nezhoršuje. K špecialistom v tomto období určite nepôjdeme.

Na nete som našla Skin Cap krém a má dobré recenzie.

Môže sa tento krém používať u 8 mesačného dieťaťa?

Ak áno, tak ako dlho a ako často?

Najskôr chcem vyliečiť ekzém a potom zistiť, na ktorú potravinu je alergický. Už ho aj prikrmujem.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Skin cap krém je veľmi dobrá voľba. Môžte ho použiť aj pre 8 mesačné bábätko. Krém je možné používať dlhodobo. Nanáša sa v tenkej vrstve na problematické miesta 2-3x denne.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová