Môžem pokračovať v liečbe Canestenom 500 mg, keď som predtým mala Canesten 100 mg?

Zodpovedané
8. aug 2022

Dobrý deň,

dostala som mykózu. Doma som mala zbytkové Canesten tablety 100 mg, ktoré som si aplikovala 2 dni za sebou. Poslala som manžela, aby mi kúpil 100 mg Canesten, lebo som chcela dodržať 6-dňovú liečbu. V lekárni mu ponúkli len Canesten 500 mg, iné nemali. Kúpil a nič sa nepýtal.

Môžem pokračovať v liečbe i napriek tomu, že som predtým mala Canesten 100 mg?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, môžete pokračovať v liečbe 1 tabletou Canesten 500 mg.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut