Môžem po konizácii ako doplnok liečby užívať Papilocare gél?

Zodpovedané
3. máj 2020

Dobrý deň,

mám 59 rokov, som v prechode a včera mi robili v UK loop exces, konizáciu. Vlani mi zistili Low grade risk hpv, bez liečenia sa zmenili niektoré bunky na high risk.

Môžem po zákroku ako doplnok liečby užívať Papilocare gél?

Ak áno, tak ako dlho?

Dávam si 2000 mg vitamín C a vitamín D. Pracujem, cvičím a snažím sa jesť zdravo.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

o liečbe s Papilocare sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom, ktorý dôkladne pozná Váš zdravotný stav.

Papilocare vaginálny gél

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová