Môžem kombinovať Imunoglukan a Colostrum Akut?

Zodpovedané
18. mar 2023

Dobrý deň,

prosím o radu ohľadom užívania vitamínov.

Mám 4,5-ročnú dcérku, ktorá mala dnes predpísané už štvrté antibiotiká od októbra minulého roku. Doteraz také problémy nemala. Od jesene je však naozaj dosť chorľavá. Antibiotiká mala vždy predpísané oprávnene pri vysokom CRP.

Chcela by som jej poriadne nabudiť imunitu.

Čo mi odporúčate?

Vitamín D užíva dlhodobo, mesiac má k nemu nasadený aj Imunoglukan sirup.

Môžem jej po ukončení antibiotickej liečby pridať aj krátkodobo Colostrum Akut pre deti?

Aspoň kým pôjde do škôlky, nech sa jej imunita trošku viac nakopne.

Nie je to podľa Vás zbytočné?

Môžem tieto preparáty kombinovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

i keď Imunoglukan aj Colostrum obsahujú rôzne zložky, ja by som vybrala len jedno z toho. Nedávala by som obe naraz.

K dlhodobému užívaniu by som odporúčila skôr Imunoglukan sirup.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut