Môžem dávať synovi probiotiká aj do jedla?

Zodpovedané
3. nov 2020

Dobrý deň,

keď som začala synovi dávať príkrmy, tak som mu začala podávať aj probiotiká Probiomaxik. Keď mu ich dávam s odstriekaným mliekom po jedle, tak mi to vždy vypľuje.

Môžem mu to miešať aj do jedla?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete mu probiotiká Dr.Max ProbioMaxik Baby nakvapkať aj do jedla.

Avšak nikdy ich nekvapkajte do celého obsahu, lebo takto sa tých pár kvapiek stratí. Kvapkajte mu ich na lyžičku s príkrmom.

Dr.Max ProbioMaxik Baby

Dr.Max ProbioMaxik Baby sú kvapky pre deti od nultého mesiaca veku s obsahom patentovaného bakteriálneho kmeňa Lactobacillus reuteri LR 92 MDX® v množstve 1,5 miliardy živých baktérií v dennej dávke.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová