Môžem dávať 4-ročnému dlhodobo BeVitko?

Zodpovedané
9. aug 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Môžem dávať 4-ročnému dlhodobo B-komplex (BeVitko), alebo treba po istej dobe pauzu?

Môžem kombinovať s Omega3 a v zimných mesiacoch s C a D vitamínom?

Syn je nízky na svoj vek (aj chudý) je sledovaný na endo. Všetky výsledky má dobré. Nie je práve najlepší jedák, ale keď som mu začala dávať BeVitko, tak sa pekne rozjedol. Dúfala som, že by mu to mohlo pomôcť troška nabrať tie kilá a možno aj cm.

Viete poradiť aj niečo iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

B vitamíny sa v nadbytku z organizmu vylúčia, vzhľadom k tomu sa môže dlhodobo užívať. A môžete to aj kombinovať.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie