Môžem dať štvorročnému dieťaťu Imunoglukan a Colostrum?

Zodpovedané
11. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som posilniť imunitu štvorročného dieťaťa.

Môžem mu dať Imunoglukan a aj Colostrum?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Imunoglukán aj Colostrum obsahujú síce rôzne zložky, ale ja by som vybrala len jedno z toho.

Nedávala by som obe naraz.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová

Dobrý deň,

Imunoglukán aj Colostrum obsahujú síce rôzne zložky, ale ja by som vybrala len jedno z toho. Nedávala by som obe naraz.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová

Dobrý deň,

Imunoglukán aj Colostrum obsahujú síce rôzne zložky, ale ja by som vybrala len jedno z toho. Nedávala by som obe naraz.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová

Dobrý deň,

Imunoglukán aj Colostrum obsahujú síce rôzne zložky, ale ja by som vybrala len jedno z toho. Nedávala by som obe naraz.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová