Môže Concor spôsobovať priberanie?

Zodpovedané
26. apr 2020

Dobrý deň,

už 16 mesiacov užívam na predpis internistu Concor. Od toho obdobia som pribrala 8 kg i napriek tomu, že si príjem stravy kontrolujem. Začala som si jedlo vážiť a zapisovať do aplikácie. Príjem kalórii mám v norme, dokonca by som pri takej strave mala chudnúť.

Neprejedám sa, nehladujem, len naberám kg. Už teraz mám viac ako 10 kg nadváhu a nechcem viac priberať. Som z toho nešťastná. Zvažujem návštevu internistu.

Môže Concor spôsobovať priberanie?

Ktorý betablokátor by mi priberanie nespôsoboval?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžte priberať z lieku Concor.

Celkovo všetky betablokátory môžu spôsobovať priberanie.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová