Môže 24 hodín po použití Canesten gyn tabletky vzniknúť latexový alebo silikónový zápach?

Zodpovedané
28. aug 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Môže 24 hodín po použití Canesten gyn tabletky vzniknúť latexový alebo silikónový zápach?

Stalo sa to už niekoľko rokov dozadu, môj manžel to nedávano vytiahol a máme s tým doma problém. Myslí si, že som ho podvádzala. Keď sme mali raz dávno sex, vraj bolo zo mňa cítiť silný zápach kondómu. S nikým som ho nepodvádzala, jediné čo okrem neho vo mne bolo boli tampóny a spomínaný Canesten Gyn tabletky jednorazové a Candibene 6-dňové tablety.

Mohli zanechať takýto zvláštny zápach v pošve antimykotické tabletky?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepredpokladám, že to boli spôsobené liekom.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie