Mohlo mi byť nevoľno z probiotík Probio-Fix?

Zodpovedané
26. feb 2023

Dobrý deň,

začala som užívať probiotiká Probio-Fix, pretože trpím zápchou. Užívala som ich 2 dni, ale bolo mi úplne nevoľno, bolo mi na vracanie. Keď som si ich na tretí deň nevzala, bola som v poriadku.

Mohlo mi byť nevoľno z probiotík?

Čo iné by ste mi odporučili na zápchu?

Ďakujem

Dobrý deň,

i keď je to veľmi zriedkavé, tak počas užívania probiotík sa u niektorých pacientov môžu objaviť gastrointestinálne ťažkosti.

Zmeňte značku probiotík.

Vhodné pre Vás sú napr. Dr. Popov Psyllium Probio. Výživový doplnok obsahuje kombináciu vlákniny a baktérií Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium longum.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut