Mohli kvapky Nasivin ublížiť bábätku v brušku?

Zodpovedané
3. máj 2019

Dobrý deň,

mám 2 dni do termínu pôrodu a v nedeľu som chytila nádchu. Nos som si striekala iba morskou vodou, no vôbec mi nepomohla. Tak som včera a dnes jedenkrát do dňa použila Nasivin kvapky.

A až dnes som si prečítala príbalový leták a píšu v ňom, že je nutné sa poradiť s lekárom.

Mám ihneď vyhľadal lekára?

Mohla som ublížiť bábu?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže ste tesne pred pôrodom, tak vaše bábätko je už plne vyvinuté.

Ak použijete Nasivin 1x denne, tak sa určite nič nestane 🙂 Nemusíte sa báť.

Prajem príjemný a ľahký pôrod 😉

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová