Mám užívať aj Biseptol, keď som mala krvavú hnačku?

Zodpovedané
6. mar 2022

Dobrý deň,

mala som krvavú hnačku a išla som k obvodnému lekárovi. Vzal mi krv a dal Biseptol. Krvné výsledky boli v poriadku. Včera som bola aj na gastro, vyšetrili ma pomocou kolonoskopie.

Lekár povedal, že mám funkčnú cievnu poruchu a napísal mi Meteospasmyl a probiotikum.

Mám užívať aj Biseptol?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak bola lekárom na základe vyšetrenia stanovená antibiotická liečba, je potrebné ju dokončiť. K antibiotikám užívajte odporúčané probiotiká v dvojhodinovom odstupe.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut