Mám problém s močovými cestami. Môžem si dať k Biseptolu kvapky Algifen?

Zodpovedané
29. máj 2024

Dobrý deň,

Biseptol užívam 2-0-2 od pondelka, dnes je streda, nič sa mi nezlepšilo a ešte som aj na dovolenke v kúpeľoch. Ešte som kvôli tomu nemala ani kúpeľňú procedúru.

Môžem si dať k Biseptolu kvapky Algifen?

Ako sa mi polepší?

Dnes cítim aj pálenie a nutkanie. Biseptol som si preventívne dala predpísať, lebo ja mám takú smolu, keď som na dovolenke.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Lieky sa vzájomne neovplyvňujú, takže ich môžete spolu užívať. Skúste si v lekárni skúsiť pásiky na kontrolu moču a odkontrolovať, či je v moči zápal. Antibiotiká sa preventívne užívajú v prípade chronicky opakovaných infekcií na základe indikácie urológom.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie