Mám HPV vírus. Môžem si dávať prípravky na posilnenie imunity?

Zodpovedané
12. apr 2020

Dobrý deň,

prišiel mi papier so smear testu, že mám HPV pozitívne. Kontrolovali mi abnormálne bunky krčka maternice a žiadne nenašli. Tak o rok mam ísť znova na smear test a budú kontrolovať, či moja imunita vyčistí vírus, alebo tam bude ďalej.

Môžem si dávať Papilocare gel, Indol 3C alebo Indol 3C Forte, aby som si posilnila imunitu?

Samozrejme aj vitamín C, B komplex.

Ďakujem

Dobrý deň,

môžte užívať Indol aj spomínané vitamíny. Takisto môžte užívať aj Papilocare gel.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová