Mala by som pri bolesti kolena užívať Condrosulf a k tomu aj Inovo 5 forte?

Zodpovedané
20. feb 2024

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Liek Condrosulf som si kúpila a začala ho užívať 2x denne. Lekárnik mi povedal, že to je liek. Predtým som brala Inovo 5 forte a Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný. To sú však vitamínové doplnky.

Mala by som súčasne užívať Condrosulf a k tomu ako vitamín napr. Inovo 5 forte?

Má to význam?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za reakciu.

Určite má význam všetko, čo zrobíte pre výživu kĺbov. Inovo obsahuje aj iné zložky. Pokiaľ ho už máte doma berte ho. Pokiaľ sa rozhoduje pre konkrétny produkt, tak by som volila Condrosulf. Tak ako Vám kolega povedal, je to liek a má kontrolované zloženie a reálne skúšky účinnosti.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie