Ktorý Hyaluron N-Medical doporučujete?

Zodpovedané
4. feb 2020

Dobrý deň,

už dlhodobo mám chronické zápaly močových ciest, a preto chcem vyskúšať Hyaluron N-Medical, ale ten je 20%. Uro je iba 15 %, ale je obohatený o nejaké bylinky.

Je lepšie kúpiť čistý, ktorý má viac percent, alebo je vhodnejší Uro?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na močové cesty odporúčam Hyaluron N-Medical URO. Pretože okrem byliniek a kys. hyaluronovej obsahuje dôležitú D-manózu. D-manóza pomáha odplavovať baktérie z močových ciest.

Čistý Hyaluron N-Medical sa používa skôr na korekciu vrások, pri problémoch s akné a na rôzne iné problémy s pokožkou.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová