Je v poriadku, keď dlhodobo užívam doplnky na otehotnenie?

Zodpovedané
12. apr 2020

Dobrý deň,

dlhodobo užívam výživové doplnky na otehotnenie. Vystriedala som už 3 druhy za 3 roky. Pauzu som robila 1x iba na mesiac, ale v kuse ich užívam. Tehotná stále nie som.

Začínala som s Femibionom, prešla som na Inofolic a teraz 2 mesiace užívam Ladeevita.

Je to chyba?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepovedala by som že je to chyba, skôr by som sa pozerala na to s otázkou či Vám to pomáha.

Podľa mňa by ste mali navštíviť lekára a poradiť sa ako ďalej, ak túžite po bábätku.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová