Je normálne každodenné krvácanie pri teliesku Jaydess?

Zodpovedané
28. aug 2020

Dobrý deň,

mám 18 rokov a tri mesiace mám zavedené teliesko Jaydess. Stále mám však krvácanie. Raz viacej a raz menej. Alebo špinenie. Každý deň ma pobolieva brucho a dávam si lieky na zastavenie krvi, aj na bolesť.

Je to normálne a mám vydržať, alebo si ho mám dať radšej vybrať?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže Vám tieto príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 mesiace, tak zájdite na kontrolu ku gynekológovi.

Na základe vyšetrenia Vám poradí, či teliesko vybrať alebo nie.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová