Je doplnok Maca a Tribulus vhodný počas snaženia sa o bábätko?

Zodpovedané
11. máj 2022

Dobrý deň,

pre muža som objednala doplnok Gymbeam Tribulus a pre mňa Macu. Sú to športové tabletky, ale jednej žene pomohli k otehotnienu po 6 rokoch snaženia.

Aký je Váš názor na tieto vitamíny?

Čo má najlepší účinok na podporu otehotnenia?

Ďakujem

Dobrý deň,

Tribulus zvyšuje tvorbu mužských pohlavných hormónov a tvorbu spermií. Nie sú to len športové tabletky, nájdete ho aj v lekárni pod názvom Kotvičník.

Sú to produkty na prírodnej báze, ktorých účinok Vám nikto nezaručí, ale podľa môjho názoru to stojí za vyskúšanie.

Ako konkrétny preparát z lekárne Vám môžem na podporu otehotnenia odporúčiť Partnerský balíček - Inofolic a Folandrol.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut