Je Depress alebo GS Anxiolan vhodné liečivo pre srdciarku?

Zodpovedané
14. okt 2024

Dobrý deň,

som na rodičovskej dovolenke a chcem sa vyhnúť psychiatrickým liekom. Chcela by som jeden voľnopredajný liek.

Zloženie:
Depress: Crocus sativus (šafran), Hypericum perforatum (ľubovník), L-tryptofán, Melissa officinalis (medovka), oxid horečnatý (horčík/magnézium),pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), Valeriana officinalis (valeriána).

GS Anxiolan: Hypericum perforatum (ľubovník), oxid horečnatý (horčík/magnézium), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), Valeriana officinalis (valeriána).

Ako 2-ročná som bola operovaná - Fallotova tetralógia. Som vyliečená.

Je takéto zloženie lieku ok pre srdciarku?

Ďakujem

Dobrý deň,

už neužívajte žiadne lieky? Ani antikoncepciu?

Pokiaľ niečo užívate, pre obsah ľubovníka nie je vhodný žiaden.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie