Existujú podobné lieky od bolesti pri endometrióze ako Flector?

Zodpovedané
26. mar 2022

Dobrý deň,

mám 34 rokov a kvôli endometrióze mávam silné bolesti. Mám za sebou niekoľko operácií a bolesti pretrvávajú. Lekár mi vždy dá Flector alebo Algifen kvapky. Flector mi vsak lepšie zaberá, ale už neúčinkuje ako by mal.

Existujú podobné lieky od bolesti ako Flector?

Užívam ho hlavne počas bolestivej menštruácie 2-3x denne. Infúzie v nemocnici mi nezaberali.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, existujú analgetiká s podobnou účinnosťou ako Flector. Sú to však lieky viazané na predpis. Ich užívanie musíte konzultovať s Vašim gynekológom.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut