Existuje šampón s podobným zložením ako Vichy Dercos Ultra Soothing?

Zodpovedané
4. jún 2019

Dobrý deň,

používam šampón Vichy Dercos Ultra Soothing a som spokojná.

Nakoľko si kvôli neustále sa vracajúcemu ekzému vo vlasovej pokožke musím umývať vlasy každý deň, snažím sa kombinovať tento šampón s lopúchovým, no aj tak vydrží niečo vyše mesiaca.

Existuje šampón s podobným zložením ako Vichy Dercos Ultra Soothing?

Ďakujem za Váš čas a radu

Dobrý deň,

nepoznám šampón s podobným zložením. Každá kozmetická značka sa snaží mať jedinečné zloženie.

Navyše kozmetiky je na trhu také množstvo, že nie je nemožné preskúmať všetky šampóny na upokojenie pokožky.

Verím, že ste toho vyskúšali dosť kým ste našli šampón, ktorý Vám vyhovuje. Skúste však ešte upokojujúci šampón od značky Ziaja Med. Obsahuje mnoho aktívnych prírodných zložiek a jeho cena je okolo 6 eur. Osobne som ešte nevysúšala, ale ľudia si chvália túto značku.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová