Existuje niečo neutrálnejšie na chuť ako Sab Simplex?

Zodpovedané
24. júl 2022

Dobrý deň,

dcérka má 6 týždňov a trápia ju kolíky bez ohľadu na to, čo zjem. Každý deň od 5 - 6, niekedy len ráno hodinu. Niekedy aj do 13tej sa nevie vykakať a je mrzutá.

Bolo nám doporučené Sab Simplex a ak nepomôže, pridať BioGaiu. Prípadne Coliprev.

Je niečo neutrálnejšie na chuť ako Sab Simplex?

Ten jej tak vykrivuje ústočká a napína ju z neho.

Dáva sa BioGaia len raz denne 5 kvapiek s mliekom?

Dáva sa Coliprev pred každým dojčením?

Môžem kombinovať všetky tri prípravky?

Môžem dávať Devit spolu s týmito prípravkami?

Ďakujem

Dobrý deň,

na báze simetikónu (tak ako Sab Simplex) môžete podávať Espumisan L v množstve 25 kvapiek 5x denne pri kŕmeniach.

Tak ako píšete, probiotiká BioGaia sa dávajú len jedenkrát denne.

Coliprev sa dávkuje s každým mliečnym pokrmom.

Všetky uvedené prípravky môžete kombinovať (aj Devit).

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut