Existuje krém, ktorý je citlivý na baktérie?

Zodpovedané
14. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som Váš názor na výsledok steru z pošvy mojej dcéry

Je tam nejaký liek, masť, krém, ktorý je citlivý na tieto baktérie?

Čo som pozerala, tak sú všetky do žily a to by som nechcela..

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

E. Coli nemusí spôsobovať problém, je súčasťou pošvovej flóry. Pseudomonas je baktéria, ktorá je bohužiaľ voči bežným antibiotikám často rezistentná.

Samozrejme lekár určite bude voliť liečbu aj na základe ťažkostí, ktoré pociťuje Vaša dcéra popri týchto výsledkoch.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová